ВИДЕО: Меган Фокс во прегратка со полугол модел за Armani Code
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Меган Фокс во прегратка со полугол модел за Armani Code

ВИДЕО: Меган Фокс во прегратка со полугол модел за Armani Code

Сексапилната Меган Фокс сними уште една успешна реклама за Армани, овојпат за машкиот парфем Armani Code Sport.

Во новата реклама атрактивната актерка го наградува со сензуална секси прегратка својот полугол љубовник по неговото ноќно капење во базен. 24-годишната актерка го заведува згодниот Крис Фолц.

Видеото вклучува и кадри од тетоважите на Меган, којашто изгледа особено привлечно со црна боб фризура со шишки.

Еве ја рекламата:

... како и видео од „зад сцената“:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?