ВИДЕО: Магичниот апартман на Ели Сааб во Кан
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Магичниот апартман на Ели Сааб во Кан

ВИДЕО: Магичниот апартман на Ели Сааб во Кан

Ели Сааб е вистински волшебник кој ги остварува женските соништа. Либанскиот дизајнер е експерт кога станува збор за вечерни фустани за црвениот тепих и сосема очекувано тој облече многу дами за време на Канскиот филмски фестивал.

А сите тие гламурозни и магични фустани кои ги гледаме на премиерите се кријат во специјален хотелски апартман во кој секоја од нас би посакала да влезе. Сааб објави видео со кратка тура низ магичната просторија во која висат шишенца парфеми, а низ која се распоредени деликатни креации и модни додатоци.

Погледнете го видеото:

Апартман на Ели Сааб во Кан Апартман на Ели Сааб во Кан Апартман на Ели Сааб во Кан Апартман на Ели Сааб во Кан Апартман на Ели Сааб во Кан

Прошетајте со погледот низ креациите на Сааб во кои досега блескаа славните дами на француската ривиера.

Џесика ЧастеинЏесика Частеин Сонам КапурСонам Капур Сонам КапурСонам Капур се подготвува во апартманот на Сааб Изабел ГолартИзабел Голарт Џејн ФондаЏејн Фонда Сонам КапурСонам Капур Паз ВегаПаз Вега Ева ГринЕва Грин Лиу Вен, Алесандра Амбросио, Арленис Соса, Ева Херцигова, Петра Немцова и Адријана Лима Лиу Вен, Алесандра Амбросио, Арленис Соса, Ева Херцигова, Петра Немцова и Адријана Лима Тони ГарнТони Гарн

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5729 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“