ВИДЕО: Лејтон Мистер во рекламата за „Lovestruck“ од Вера Ванг
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Лејтон Мистер во рекламата за „Lovestruck“ од Вера Ванг

ВИДЕО: Лејтон Мистер во рекламата за „Lovestruck“ од Вера Ванг

Прекрасната Лејтон Мистер изгледа феноменално во новата реклама на Вера Ванг за парфемот Lovestruck.

25-годишната ѕвезда од Gossip Girl блеска на балкон од зграда во бордо фустан на Вера Ванг додека го чека својот згоден модерен Ромео да дојде до неа. Откако тој со трчање стигнува и ѝ дава букет розови цвеќиња, таа ги фрла цвеќињата за да го земе во страсна прегратка.

Лејтон го сними видеото во ноември во Њујорк како дел од нејзиниот двегодишен договор од 3 милиони долари со кој таа стана рекламно лице на новиот мирис.

Рекламата е романтична, разиграна и неодоливо женствена, исто како што треба да биде и новиот парфем.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18693 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?