ВИДЕО: И Рафаел Надал се соблекува во секси краток филм за Армани
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: И Рафаел Надал се соблекува во секси краток филм за Армани

ВИДЕО: И Рафаел Надал се соблекува во секси краток филм за Армани

Откако Ријана се соблече за модната куќа Армани, само прашање на време беше кога нејзиниот партнер од новата рекламна кампања, Рафаел Надал, ќе тргне по нејзините стапки.

Во видеото шпанскиот тенисер се соблекува додека трча низ празен подземен паркинг. Кога ќе остане само по боксерки, започнува повторно да се облекува, но овој пат во кежуал облека.

Краткиот филм е дел од рекламната кампања есен/зима 2011-2012 на брендовите Emporio Armani Underwear и Armani Jeans.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3212 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?