ВИДЕО: Гламурозната реклама на Меган Фокс за Армани
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Гламурозната реклама на Меган Фокс за Армани

ВИДЕО: Гламурозната реклама на Меган Фокс за Армани

Сексапилот на Меган Фокс уште еднаш се покажа како адут за Армани. Италијанската модна куќа ги искористи препознатливите црти на лицето на познатата актерка за да ги доближи новите козметички производи до своите клиентки.

Со бавни движења, мистериозен поглед и прецизно нанесена шминка, 25-годишната актерка заведува во новото видео за звучниот бренд.

Рекламата го негува стариот холивудски гламур кој се доловува со заводничката музика, ретро фризурата на Фокс која потсетува на Елизабет Тејлор и црно-белата снимка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?