ВИДЕО: Гвен Стефани неодолива во реклама за боја за коса на Лореал
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Гвен Стефани неодолива во реклама за боја за коса на Лореал

ВИДЕО: Гвен Стефани неодолива во реклама за боја за коса на Лореал

Камерата ја обожава Гвен Стефани! 41-годишната пејачка и дизајнерка без многу труд ни го заробува вниманието со новата реклама за бојата за коса L'Oréal Paris Superior Preference.

Во видеото Гвен ги покажува своите руси прамени преку различни фризури, од заводнички локни ала Мерилин Монро, до високо коњско опавче во рок стил, а во позадина се слуша нејзината песна „Luxurious“.

Фокусот овојпат е на препознатливо русата коса на Стефани, а не на нејзините познати црвени усни како во претходната реклама за кармините Infallible Le Rouge.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3869 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?