Брижит Макрон во син долг фустан покрај Емануел на официјална вечера во Париз
Почетна » Новости » Мода » Брижит Макрон во син долг фустан покрај Емануел на официјална вечера во Париз

Брижит Макрон во син долг фустан покрај Емануел на официјална вечера во Париз

Брижит и Емануел Макрон организираа официјална државна вечера во чест на јужнокорејскиот претседател Мун Џае-ин и неговата сопруга Ким.

За свеченоста која се одржа во Елисејската палата во Париз, 65-годишната прва дама на Франција избра долг син фустан од нејзиниот омилен бренд Луј Витон.

Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18488 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?