Брендшоп распродажба: Очила за сонце FERRE веќе од 5.192 ден.!
Почетна » Новости » Мода » Брендшоп распродажба: Очила за сонце FERRE веќе од 5.192 ден.!

Брендшоп распродажба: Очила за сонце FERRE веќе од 5.192 ден.!

Брендшоп продолжува со неверојатните промотивни понуди. Овој пат Ви обезбедуваме дополнителен попуст од 20% на и онака одличните цени на очилата за сонце Gianfranco Ferré. Така, сите модели од оваа позната италијанска модна куќа можете да ги набавите по неверојатно ниски цени од 5.192 до 7.592 ден!

Понудата важи за сите интернет нарачки и за продажбите во нашиот продажен салон во ГТЦ, а валидна е до сабота, 27.09.2012.

Сите женски модели можете да ги разгледате на нашиот веб сајт:

Brandshop.mk – Женски очила за сонце Gianfranco Ferré »

ВАЖНО: За да ја видите цената со пресметан дополнителен попуст од 20%, изберете го посакуваниот производ и едноставно кликнете на копчето „Додај в кошница“ на страницата на производот. Попустот веднаш ќе Ви биде пресметан во синото поле во долниот десен агол во Вашата кошница.

Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré
Очила за сонце Gianfranco Ferré

Повелете во нашиот продажен салон во ГТЦ Скопје или нарачајте онлајн.

 Брендшоп Брендшоп

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9639 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.