Блогерка создава по 10 различни модни комбинации со исто парче облека
Почетна » Новости » Мода » Блогерка создава по 10 различни модни комбинации со исто парче облека

Блогерка создава по 10 различни модни комбинации со исто парче облека

За да изгледате секогаш различно, интересно и шик не мора постојано да купувате нова облека. Потребно е само да ја користите вашата креативност и да експериментирате.

Блогерка создава различни комбинации со исто парче облека, нудејќи им модна инспирација на нејзините следбеници.

Кендис со забавни видеа и фотографии покажува по 10 различни начини на кои можете да ги стилизирате хеланките, фармерките, фустанчињата... за да изгледате модерно.

Црни хеланки

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Црно фустанче

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Фармерки + црна маичка

Видео

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Туника

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Видео

Кошула

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Сив фустан

Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис Кендис

Погледнете и други модни идеи од Кендис:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3573 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.