Блеснете со сјајот на љубовта и изненадете го НЕГО за Денот на вљубените
Почетна » Новости » Мода » Блеснете со сјајот на љубовта и изненадете го НЕГО за Денот на вљубените

Блеснете со сјајот на љубовта и изненадете го НЕГО за Денот на вљубените

Најромантичниот ден во годината е пред нас, а со тоа се раѓаат и милиони идеи за фрлање на магија на незаборавните моменти.

Играјте во ритамот на страста со внесување на „љубовен“ накит во специјалната модна комбинација за заводливиот празник.

Накитот од колекцијата „Piccoli Cuori“ на италијанскиот бренд Rebecca, кој има продажен салон во трговскиот центар Рамстор во Скопје, е совршен за изразување на љубовни чувства.

Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca

Подарок за НЕГО

Посакувате симбол на љубов со кој ќе го изненадите саканиот за Денот на вљубените?

Персонализирајте модерна алка или кожена белезица со неговите иницијали, или пак, изберете сребрени парчиња од колекцијата Uomo и засилете ја уште повеќе хемијата помеѓу вас.

Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca Колекција на Rebecca

Модните додатоци Rebecca можете да ги пронајдете во македонскиот продажен салон во Рамстор.

Rebecca Macedonia на Instagram

Rebecca Macedonia на Facebook

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3286 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“