Бијонсе ја презентира новата урбана колекција Ivy Park x Adidas
Почетна » Новости » Мода » Бијонсе ја презентира новата урбана колекција Ivy Park x Adidas

Бијонсе ја презентира новата урбана колекција Ivy Park x Adidas

Спортска, урбана и комфорна... Новата колекција од соработката на Ivy Park, брендот основан од Бијонсе, и гигантот Adidas веќе крева врева онлајн.

Музичката дива со фотосесија ги презентира најновите модели и поттикна огромна љубопитност кај фановите.

Ова е втора колекција Ivy Park x Adidas, а продажбата ќе започне на крајот на месецов.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.