Бијонсе, Ријана, Пинк, Каролина Гочева... ѕвезди кои блескаа со накитот Rebecca кој освојува и во Македонија
Почетна » Новости » Мода » Бијонсе, Ријана, Пинк, Каролина Гочева... ѕвезди кои блескаа со накитот Rebecca кој освојува и во Македонија

Бијонсе, Ријана, Пинк, Каролина Гочева... ѕвезди кои блескаа со накитот Rebecca кој освојува и во Македонија

Ѕвездите од светот на шоу-бизнисот обожаваат ефектен накит со кој се стремат кон уникатен, софистициран и незаборавен стајлинг. Иако неретко знаат да изберат скапоцени парчиња кои чинат вистинско богатство и тие не остануваат имуни на привлечноста на попристапен шармантен накит.

Бијонсе, Ријана и Пинк се само дел од славните обожавателки на брендот Rebecca, во кој од неодамна се вљуби и „македонското девојче“ Каролина Гочева. Италијанскиот накит со модерен дизајн пред два месеца се досели во Скопје и ги примами погледите на дамите кои ја знаат моќта на модните додатоци.

Проталкајте низ стилските изгледи на популарните дами кои беа освоени од накитот Rebecca, чиј прв продажен салон кај нас се наоѓа во трговскиот центар Рамстор.

Бијонсе

Музичката дива пленеше со накит од Rebecca во фотосесија за списанието „LA Confidential“.

Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca

Ријана

Атрактивната пејачка носеше накит Rebecca во спотот за „Rehab“, кој го сними со Џастин Тимберлејк.

Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca

Пинк

Пинк во повеќе наврати го надополнуваше својот изглед со модерни парчиња од Rebecca. И за спотот за „Sober“ таа избра накит од овој бренд.

Накит Rebecca Накит Rebecca

Ева Мендес

Знае да биде таинствена во приватниот живот, но Ева Мендес, кога сака, умее да блесне во полн сјај, како што и направи во фотосесијата за списанието „Gotham“, за која носеше накит Rebecca.

Накит Rebecca Накит Rebecca

Бар Рафаели

Накит Rebecca Накит Rebecca

Линдзи Лохан

Линдзи позираше со накит Rebecca пред објективот на Елен фон Унверт за едиторијал за италијанскиот „Вог“.

Накит Rebecca Накит Rebecca

Каролина Гочева, Биг Мама и Арменд Рамадани

Уште на првиот чекор на македонската сцена, Rebecca ги зароби срцата на Каролина Гочева, Бесијана Касами – Биг Мама и Арменд Рамадани, кои станаа заштитни лица на брендот.

Федерика Нарџи

Италијанската убавица од минатата година е заштитно лице на Rebecca и редовно споделува фотографии од нејзините омилени парчиња накит со бројните следбеници на Instagram.

Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10812 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.