Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон
Почетна » Новости » Мода » Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон

Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон

Саша Симон знае како да одржи модна лекција. Убавата блогерка од Лос Анџелес нуди неисцрпна инспирација за шик стајлинзи и во студените денови.

Модната инфлуенсерка, која е вљубена во неутралните бои, вешто создава комбинации кои секоја девојка би ги посакала.

На својот профил на Instagram досега таа има исплетено мрежа од над 800.000 обожаватели кои се жедни за што повеќе од нејзините модни изданија.

Во продолжение запливајте во модниот свет на привлечната Американка:

Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19685 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?