Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон
Почетна » Новости » Мода » Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон

Бидете шик и во студените денови: Модна инспирација од блогерката Саша Симон

Саша Симон знае како да одржи модна лекција. Убавата блогерка од Лос Анџелес нуди неисцрпна инспирација за шик стајлинзи и во студените денови.

Модната инфлуенсерка, која е вљубена во неутралните бои, вешто создава комбинации кои секоја девојка би ги посакала.

На својот профил на Instagram досега таа има исплетено мрежа од над 800.000 обожаватели кои се жедни за што повеќе од нејзините модни изданија.

Во продолжение запливајте во модниот свет на привлечната Американка:

Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон Саша Симон

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.