Беспрекорно летно издание: Меланија Трамп во кошула-фустан од Ердем
Почетна » Новости » Мода » Беспрекорно летно издание: Меланија Трамп во кошула-фустан од Ердем

Беспрекорно летно издание: Меланија Трамп во кошула-фустан од Ердем

Меланија Трамп нема модни утки. 48-годишната прва дама на САД доби само позитивни критики за стајлингот со кој пристигна во Вашингтон со својот сопруг Доналд, откако заедно со семејството беа на викенд одмор во неговиот голф клуб во Њу Џерси.

Меланија зачекори на тревникот на Белата куќа во кошула-фустан со принт со папагали од брендот Ердем.

Својот моден избор, таа го надополни со портокалов колан и салонки од Маноло Бланик.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19988 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?