Беспрекорна: Меланија Трамп плени во креација од Каролина Ерера на Денот на независноста на САД
Почетна » Новости » Мода » Беспрекорна: Меланија Трамп плени во креација од Каролина Ерера на Денот на независноста на САД

Беспрекорна: Меланија Трамп плени во креација од Каролина Ерера на Денот на независноста на САД

Меланија Трамп го придружуваше Доналд на церемонија во Вашингтон по повод Денот на независноста на САД.

49-годишната прва дама на САД пленеше со елеганција и префинетост во креација од Каролина Ерера. Во својот стајлинг, Меланија додаде розови обувки од нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Ни дождот не ги спречи Меланија и Доналд да продолжат со церемонијата.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18370 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?