Бела Хадид буквално блескаше во фустан од Ели Сааб на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Мода » Бела Хадид буквално блескаше во фустан од Ели Сааб на црвениот тепих во Кан

Бела Хадид буквално блескаше во фустан од Ели Сааб на црвениот тепих во Кан

Бела Хадид буквално блесна на премиерата на „Blackkklansman“ на Канскиот филмски фестивал.

На црвениот тепих на Азурниот брег, атрактивниот модел зачекори во креација со разголен грб од легендарниот дизајнер Ели Сааб. Сребрениот фустан, Хадид го надополни со впечатлив луксузен накит и мала чантичка.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19981 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?