Без Фотошоп: Ешли Грем ја претстави својата нова колекција костими за капење за сите форми на тело
Почетна » Новости » Мода » Без Фотошоп: Ешли Грем ја претстави својата нова колекција костими за капење за сите форми на тело

Без Фотошоп: Ешли Грем ја претстави својата нова колекција костими за капење за сите форми на тело

Ешли Грем ја продолжи соработката со Swimsuits For All и заедно ја создадоа новата инклузивна колекција Essentials 2019.

31-годишниот модел ја претстави црно-белата колекција, позирајќи во 13 модели на плажа. Колекцијата не само што е инклузивна, т.е. наменета за сите форми на тело од 4 до 24, туку и моделите се продаваат на пристапни цени од 78 до 96 долари.

Погледнете ги фотографиите кои сред зима ќе ви ја разбудат желбата за летен одмор на плажа. Како и вообичаено, тие не се обработувани во Фотошоп, бидејќи Ешли е поборник за менување на лажните стандарди за убавина наметнати во општеството:

Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем Ешли Грем

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?