Безвременска елеганција во најновата колекција свечени фустани на Rosa Clara
Почетна » Новости » Мода » Безвременска елеганција во најновата колекција свечени фустани на Rosa Clara

Безвременска елеганција во најновата колекција свечени фустани на Rosa Clara

Безвременска елеганција ја одликува најновата колекција на Rosa Clara.

Женствени силуети, романтични цветни детали, чисти линии, пастелни нијанси... Од ателјето на дизајнерката Роса Клара излегоа креации кои на прв поглед би ја освоиле секоја дама која тежнее кон софистициран изглед.

Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara Rosa Clara

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4242 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.