Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret

Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret

Барбара Палвин ги доби крилјата од Victoria’s Secret. 25-годишниот модел стана најновиот ангел на познатиот бренд за долна облека.

Убавата Унгарка веќе седум години соработува со VS. Таа за првпат зачекори на спектакуларното шоу на VS во 2012 година, а и минатата година дефилираше покрај ангелите во Њујорк.

Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин

Со официјално видео беше соопштено дека Палвин стана дел од Victoria's Secret семејството.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6998 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.