Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret

Барбара Палвин е најновиот ангел на Victoria’s Secret

Барбара Палвин ги доби крилјата од Victoria’s Secret. 25-годишниот модел стана најновиот ангел на познатиот бренд за долна облека.

Убавата Унгарка веќе седум години соработува со VS. Таа за првпат зачекори на спектакуларното шоу на VS во 2012 година, а и минатата година дефилираше покрај ангелите во Њујорк.

Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин Барбара Палвин

Со официјално видео беше соопштено дека Палвин стана дел од Victoria's Secret семејството.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9313 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?