Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење
Почетна » Новости » Мода » Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење

Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење

По тригодишна пауза, Victoria’s Secret создаде нова колекција костими за капење. Познатиот бренд сними рекламна кампања за да ги презентира новите бикини и едноделни костими.

Ангелите Сара Сампајо, Џасмин Тукс, Роми Стријд, Лаис Рибеиро, како и најновиот ангел Барбара Палвин позираа на плажа. Ним им се придружија моделите Грејс Елизабет, Лорена Реј, Меган Вилијамс и Ајдан Куртис.

Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 8508 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.