Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење
Почетна » Новости » Мода » Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење

Атрактивните ангели и модели на Victoria’s Secret во новата колекција костими за капење

По тригодишна пауза, Victoria’s Secret создаде нова колекција костими за капење. Познатиот бренд сними рекламна кампања за да ги презентира новите бикини и едноделни костими.

Ангелите Сара Сампајо, Џасмин Тукс, Роми Стријд, Лаис Рибеиро, како и најновиот ангел Барбара Палвин позираа на плажа. Ним им се придружија моделите Грејс Елизабет, Лорена Реј, Меган Вилијамс и Ајдан Куртис.

Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS Костими за капење од VS

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?