Анџелина Џоли гламурозна во блескава креација на премиерата на „Maleficent 2“ во Токио
Почетна » Новости » Мода » Анџелина Џоли гламурозна во блескава креација на премиерата на „Maleficent 2“ во Токио

Анџелина Џоли гламурозна во блескава креација на премиерата на „Maleficent 2“ во Токио

Анџелина Џоли отпатува до Јапонија. 44-годишната актерка присуствуваше на премиерата на својот нов филм „Maleficent: Mistress Of Evil“ во арената „Roppongi Hills“ во Токио.

На филмскиот настан, холивудската дива заблеска во гламурозна креација со реси од високата мода на Ралф и Русо.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

На прикажувањето на филмот, Џоли беше заедно со 14-годишната ќерка Захара и 18-годишниот син Медокс.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли со децата Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли со децата

„Maleficent: Mistress Of Evil“ е вториот од дизниевите филмови кои ја раскажуваат приказната за злобната вила од „Заспаната убавица“.

Анџелина Џоли со децата

ТРЕЈЛЕР ЗА „MALEFICENT: MISTRESS OF EVIL“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?