Ангелите во Рим во празничната реклама на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Ангелите во Рим во празничната реклама на Victoria’s Secret

Ангелите во Рим во празничната реклама на Victoria’s Secret

Ангелите на Victoria’s Secret отпатуваа во Рим за снимањето на овогодишната празнична реклама на популарниот бренд. Во видеото, атрактивните манекенки заведуваат во секси долна облека и парадираат на разни локации низ италијанската престолнина.

Во позадина на 2-минутното видео тече песната „This Love“ од Тејлор Свифт.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10552 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.