Адријана Лима сексапилна убавица во блескава црна креација на црвениот тепих во Калифорнија
Почетна » Новости » Мода » Адријана Лима сексапилна убавица во блескава црна креација на црвениот тепих во Калифорнија

Адријана Лима сексапилна убавица во блескава црна креација на црвениот тепих во Калифорнија

Адријана Лима мамеше воздишки на доделувањето на Breakthrough Prize Awards.

38-годишната Бразилка изгледаше магнетски привлечно додека позираше на црвениот тепих на свеченоста која се одржа во Маунтин Вју, Калифорнија.

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret носеше блескав црн асиметричен фустан.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 7184 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“