Адријана Лима ги покажа дефинираните стомачни мускули во спортска облека на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Адријана Лима ги покажа дефинираните стомачни мускули во спортска облека на Victoria’s Secret

Адријана Лима ги покажа дефинираните стомачни мускули во спортска облека на Victoria’s Secret

Адријана Лима сними нови промотивни фотографии за Victoria’s Secret. Популарната Бразилка во спортска облека покажа дека е во врвна форма.

Кратките спортски градници го разголија тонираниот стомак на „ангелот“ со најдолг стаж.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Лима ја доби титулата ангел на VS пред 16 години.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.