Адријана Лима атрактивна ѕвезда во црвено на холивудска премиера
Почетна » Новости » Мода » Адријана Лима атрактивна ѕвезда во црвено на холивудска премиера

Адријана Лима атрактивна ѕвезда во црвено на холивудска премиера

Адријана Лима се вброи во плејадата славни личности кои ја посетија премиерата на најновиот филм на Квентин Тарантино во Холивуд.

На црвениот тепих пред прикажувањето на филмот „Once Upon a Time In Hollywood“, 38-годишната манекенка зачекори во црвен фустан од Magda Butrym и ги привлече објективите на фоторепортерите.

Во својот стајлинг, Лима додаде црвени сандали од Кристијан Лобутин и обетки од луксузниот бренд за накит Шопард.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?