Адријана Лима атрактивна убавица во циклама во Мајами
Почетна » Новости » Мода » Адријана Лима атрактивна убавица во циклама во Мајами

Адријана Лима атрактивна убавица во циклама во Мајами

Адријана Лима беше специјална гостинка на отворањето на бутик на Schutz во Мајами.

Убавата Бразилка ги истакна долгите нозе во кратки панталончиња кои ги искомбинира со сако и сандали во циклама боја.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

37-годишниот модел, кој неодамна ја прекина долгогодишната соработка со Victoria's Secret, е заштитно лице на брендот на обувки Schutz. Погледнете неколку од рекламните фотографии:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?