Рајан Гослинг и Мила Кунис најприсутни во сексуалните фантазии
Почетна » Новости » Истражувања » Рајан Гослинг и Мила Кунис најприсутни во сексуалните фантазии

Рајан Гослинг и Мила Кунис најприсутни во сексуалните фантазии

Рајан Гослинг и Мила Кунис се ѕвезди во сексуалните фантазии на жените и мажите. Машкото списание Details состави листа со најпосакувани холивудски лица врз основа на резултатите од онлајн анкета, во која учесниците посочувале со која славна личност би сакале најмногу да имаат сексуални односи.

Топ 5 мажи

1. Рајан Гослинг

Најпосакувани славни личности

2. Зак Ефрон

Најпосакувани славни личности

3. Адам Левин

Најпосакувани славни личности

4. Ченинг Тејтум

Најпосакувани славни личности

5. Бредли Купер

Најпосакувани славни личности

Топ 5 жени

1. Мила Кунис

Најпосакувани славни личности

2. Кејт Аптон

Најпосакувани славни личности

3. Џенифер Лоренс

Најпосакувани славни личности

4. Џесика Алба

Најпосакувани славни личности

5. Меган Фокс

Најпосакувани славни личности

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.