KFC Македонија вработува нови членови во нивниот тим
Почетна » Новости » Занимливости » KFC Македонија вработува нови членови во нивниот тим

KFC Македонија вработува нови членови во нивниот тим

KFC

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.