Kако Ивана Кнез успева да ги скрати часовите за пеглање на најновата колекција на облека?
Почетна » Новости » Занимливости » Kако Ивана Кнез успева да ги скрати часовите за пеглање на најновата колекција на облека?

Kако Ивана Кнез успева да ги скрати часовите за пеглање на најновата колекција на облека?

Доколку сите мислиме дека најтешкиот дел од создавањето на совршена фотосесија за промоција на најновата колекција на облека е креирањето на самата колекција, тогаш добро се лажеме. Пеглањето, кое на сите нам ни спаѓа во една од најомразените домашни обврски, важи за најтешкиот дел од работата и на модните дизајнери. Тие, исто како и ние, губат драгоцено време за да ги испеглаат парчињата облека кои мора да изгледаат совршено доколку сакаат во целост да ја презентираат нивната идеја и замисла.

Новите парни генeраратори на Philips се вистинско чудо на технологијата. Тие во себе ја содржат револуционерната технологија OptimalTemp која освен што брзо ги пегла алиштата, не дозволува оштетување на материјалите.

Погледнете како успеа нашата позната дизајнерка, Ивана Кнез, да ги испегла и најтешките материјали со неверојатна леснотија.

Дознајте повеќе за Philips парните генератори на: http://bit.ly/2o9A20n

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?