Follow Me To: Нови авантури на девојката која го води својот сакан низ светот
Почетна » Новости » Занимливости » Follow Me To: Нови авантури на девојката која го води својот сакан низ светот

Follow Me To: Нови авантури на девојката која го води својот сакан низ светот

Осман Мурад и Наталија Захарова продолжуваат да го освојуваат светот. Со атрактивните аутфити, препознатливата поза и прекрасни туристички локации, фотографиите на парот кој стои зад проектот „Follow Me To“ уште еднаш ќе ви ја разбудат желбата за незаборавни авантури.

Мaроко, Кина, Тајван, Њујорк, Филипини, Маракеш и Јордан беа новите дестинации на брачниот пар, кој на Instagram има повеќе од 4 милиони обожаватели.

Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1321 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.