Follow Me To: Нова доза магични фотографии со девојката која го води својот сакан низ светот
Почетна » Новости » Занимливости » Follow Me To: Нова доза магични фотографии со девојката која го води својот сакан низ светот

Follow Me To: Нова доза магични фотографии со девојката која го води својот сакан низ светот

Осман Мурад и Наталија Захарова се незапирливи. Популарниот пар кој стои зад проектот „Follow Me To“ го обиколува светот, притоа создавајќи примамливи фотографии.

Новите фотографии на брачната двојка за момент нè носат на Филипини, во Русија, Мексико, Индија, Њујорк, Сингапур...

Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To Follow Me To

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1316 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.