„Bridal Guide“: Најдобрите свадбени фотографии за 2013
Почетна » Новости » Занимливости » „Bridal Guide“: Најдобрите свадбени фотографии за 2013

„Bridal Guide“: Најдобрите свадбени фотографии за 2013

Свадбените фотографии се драг спомен кој сведочи за ден исполнет со љубов и радост, па младенците издвојуваат добар дел од големиот ден за да креираат што повпечатливи фотографии.

Списанието за свадби „Bridal Guide“ следи илјадници венчавки, а во последните денови од 2013 година им дозволи на читателите да ги изберат најдобрите свадбени фотографии за изминативе 12 месеца.

Најдобрата фотографија за 2013 е од пар кој го искористи снежното невреме за романтична фотосесија.

Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографииЕмотивниот момент кога младоженецот за првпат ја гледа својата сакана на свадбата Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографииДеверушите покажуваат каде или кога ја запознале невестата Свадбени фотографииКреативна идеја: Гостите на свадбата им оставаат пораки на младенците напишани на табла Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии Свадбени фотографии

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.