67-годишната Брижит Макрон во едноделен костим за капење со Емануел ужива на јахта во Франција
Почетна » Новости » Занимливости » 67-годишната Брижит Макрон во едноделен костим за капење со Емануел ужива на јахта во Франција

67-годишната Брижит Макрон во едноделен костим за капење со Емануел ужива на јахта во Франција

Емануел и Брижит Макрон се дистанцираа од обврските и одлучија да се релаксираат во летните денови.

42-годишниот претседател и 67-годишната прва дама на Франција уживаат на јахта на Азурниот брег.

Папараците не пропуштија да ги „уловат“ релаксираните моменти на парот. На фотографиите, Брижит носи едноделен костим за капење.

Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.