45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година
Почетна » Новости » Занимливости » 45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година

45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година

Заљубени младенци, магични декорации, среќни гости... Свадбените фотографии се незаменливи визуелни спомени кои овековечуваат радост, љубов и сплотеност.

Прошетајте со поглед низ некои од најубавите фотографии од свадбени свечености за годината со која наскоро ќе се збогуваме.

Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6550 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.