45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година
Почетна » Новости » Занимливости » 45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година

45 од најубавите свадбени фотографии за 2014 година

Заљубени младенци, магични декорации, среќни гости... Свадбените фотографии се незаменливи визуелни спомени кои овековечуваат радост, љубов и сплотеност.

Прошетајте со поглед низ некои од најубавите фотографии од свадбени свечености за годината со која наскоро ќе се збогуваме.

Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 2536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?