33 години подоцна: Том Круз се враќа на небото во продолжението за „Top Gun“
Почетна » Новости » Занимливости » 33 години подоцна: Том Круз се враќа на небото во продолжението за „Top Gun“

33 години подоцна: Том Круз се враќа на небото во продолжението за „Top Gun“

Том Круз повторно влегува во улогата на Маверик во продолжението за „Top Gun“.

„Paramount Pictures“ го објави првиот трејлер за „Top Gun: Maverick“ во кој 57-годишниот актер ќе има задача да го обучува синот на неговиот поранешен партнер Гус, кој почина за време на вежба. Кадрите од видеото потсетуваат на првиот дел од филмот од 1986 година.

„Top Gun: Maverick“ ќе започне да се прикажува во кино салите во јуни следната година.

Трејлер за „Top Gun: Maverick“

Том Круз Том Круз

Потсетете се на првиот дел од „Top Gun“.

Трејлер за „Top Gun“

Том Круз Том Круз

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?