3-годишно девојче со хипнотизирачки сини очи освојува срца на Instagram
Почетна » Новости » Занимливости » 3-годишно девојче со хипнотизирачки сини очи освојува срца на Instagram

3-годишно девојче со хипнотизирачки сини очи освојува срца на Instagram

Клаудија Рамирез поседува очи кои инстантно освојуваат срца.

3-годишното девојче со волшебни сини очи маѓепсува со својот неодолив изглед и веќе има договори со бројни брендови.

Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез

Фотографиите од слатката Клаудија ги споделува нејзината мајка на Instagram. Малото девојче има поголема сестричка и два браќа, но од целото семејство само таа има крупни сини очи.

Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез Клаудија Рамирез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?