20% попуст на сите фарби за коса во dm!
Почетна » Новости » Занимливости » 20% попуст на сите фарби за коса во dm!

20% попуст на сите фарби за коса во dm!

Подарете си нов изглед и сјајна коса со попуст од 20% на сите фарби за коса.

Само во dm ќе ги најдете Garnier, Palette, Loreal, Keune и сите преостанати брендови за фарби за коса со цени намалени за 20%.

Одбери го твојот бренд, одбери ја твојата нијанса, искористи го попустот во dm и направи атрактивна промена.

Акцијата важи до 13 септември!

dm акција

Повеќе информации:
dm: Одберете ја Вашата омилена летна нијанса »

dm акција dm акција dm акција

Видео

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?