Ќерката на Зоран Заев на одмор со момчето на Малта откако уживаа во Грција
Почетна » Новости » Занимливости » Ќерката на Зоран Заев на одмор со момчето на Малта откако уживаа во Грција

Ќерката на Зоран Заев на одмор со момчето на Малта откако уживаа во Грција

Александра Заева ги искористува летните денови за посета на популарни туристички локации. Ќерката на Зоран Заев моментално престојува во Валета, Малта, од каде сподели неколку фотографии.

Летниот одмор таа го поминува со момчето Иван Проданов и пријатели.

Александра Заева одмор Александра Заева одмор
Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор Александра Заева одмор

Пред одморот на Малта, Александра и Иван се опуштаа на плажи во Грција.

Александра Заева одмор
Александра Заева одмор Александра Заева одмор

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18463 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?