Ќерката на Еминем е ѕвезда на Instagram каде шармира со модните комбинации
Почетна » Новости » Занимливости » Ќерката на Еминем е ѕвезда на Instagram каде шармира со модните комбинации

Ќерката на Еминем е ѕвезда на Instagram каде шармира со модните комбинации

Можеби ќе почувствувате колку брзо лета времето кога ќе дознаете дека ќерката на Еминем има 25 години.

Хејли Скот

Малото девојче, кое славниот рапер честопати го споменуваше во песните, сега е ѕвезда на Instagram со повеќе од 2,1 милиони следбеници. Хејли Скот постојано примамува нови обожаватели да ги следат нејзините стилски приказни и вели дека се обидува да создаде профил кој го претставува нејзиниот живот и кој е естетски привлечен. Нејзин сон бил да стекне популарност на социјалната мрежа за споделување фотографии.

Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот

Хејли очигледно не сака да го споменува името на татко си за да стекне слава и тој отсуствува од нејзините фотографии, но и покрај тоа голем дел од нејзините фанови добро знаат која е таа. Минатата година, Еминем изјави во интервју колку многу се гордее со ќерка си, која во 2018 година дипломираше психологија на Државниот универзитет во Мичиген. Истата година, Хејли изјави дека е многу блиска со татко си и дека постојано се гледаат.

Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот Хејли Скот

Хејли е ќерка на Еминем, чие вистинско име е Маршал Брус Метерс, и Кимберли Ен Скот, кои двапати имаа стапено во брак. Тие се разведоа по вторпат во 2006 година, но се согласија на заедничко старателство над Хејли.

Хејли Скот Хејли Скот

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.