ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка

ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка

Запознајте ја малата Лондон Скаут која има само 3 години, а веќе има амбиции да го освои модниот свет.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Модерното девојче забрзано привлекува обожаватели на Instagram и поради слатките фотографии кои мајка ѝ ги објавува на нејзиниот профил, Скаут досега ја следат над 47.000 лица.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Скаут е родена во Монтреал, но живее во Њујорк. Благодарение на неодоливото лице и модерниот стил, таа уште од мали нозе е професионален модел и има договор со агенцијата „Generation model management“.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Во слободното време, Лондон е како и секое друго девојче. Таа го обожава балетот, а нејзина „слабост“ се животните.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 4149 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.