ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка

ФОТО: 3-годишно девојче е мини модна блогерка

Запознајте ја малата Лондон Скаут која има само 3 години, а веќе има амбиции да го освои модниот свет.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Модерното девојче забрзано привлекува обожаватели на Instagram и поради слатките фотографии кои мајка ѝ ги објавува на нејзиниот профил, Скаут досега ја следат над 47.000 лица.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Скаут е родена во Монтреал, но живее во Њујорк. Благодарение на неодоливото лице и модерниот стил, таа уште од мали нозе е професионален модел и има договор со агенцијата „Generation model management“.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Во слободното време, Лондон е како и секое друго девојче. Таа го обожава балетот, а нејзина „слабост“ се животните.

Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут Лондон Скаут

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4116 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?