ФОТО: Меган Маркл насмеана и среќна со синчето Арчи и кучињата на прошетка во Канада
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Меган Маркл насмеана и среќна со синчето Арчи и кучињата на прошетка во Канада

ФОТО: Меган Маркл насмеана и среќна со синчето Арчи и кучињата на прошетка во Канада

Откако се откажаа од кралските должности, принцот Хари и Меган Маркл одлучија да живеат во Канада.

38-годишната поранешна актерка беше фотографирана со синчето Арчи и нејзините две кучиња на прошетка во Ванкувер.

Војвотката од Сасекс изгледаше среќно и не ја криеше насмевката додека го носеше 8-месечното бебенце во кенгур.

Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи

Вчера и принцот Хари пристигна во Ванкувер. Тој беше виден на аеродромот, откако слета за да биде со своето семејство.

Меган Маркл и Арчи Меган Маркл и Арчи

Хари одржа говор според кој одлуката да живеат самостоен живот најверојатно беше донесена поради невистините пишувани од таблоидите за него, за неговата сакана и за односите со принцот Вилијам. Неретко, тие беа критикувани дека живеат луксузен живот, дека летаат со приватен авион и дека Меган троши многу пари на облека.

Принцот Хари и Меган Маркл

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?