ФОТО: Меган Маркл и принцот Хари во лежерно издание на аеродром во Канада
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Меган Маркл и принцот Хари во лежерно издание на аеродром во Канада

ФОТО: Меган Маркл и принцот Хари во лежерно издание на аеродром во Канада

Меган Маркл и принцот Хари за првпат беа фотографирани заедно по објавувањето на веста дека се дистанцираат од кралското семејство.

Популарниот пар беше уловен додека се симнуваше од авион на Меѓународниот аеродром во Викторија по престојот во САД. И двајцата изгледаа среќно и релаксирано.

За време на посетата на САД, тие одржале средби со професори на Универзитетот Стенфорд за да се консултираат во врска со создавањето на нова хуманитарна организација.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3654 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?