ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба

ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба

Зоран Заев со семејството изминатиот викенд се забавуваше на свадба.

Македонскиот премиер со сопругата Зорица и ќерката Александра изгледаа елегантно на фотографиите кои Александра ги сподели на социјалните мрежи.

Семејството Заеви

18-годишната девојка носеше впечатлива сина креација.

Семејството Заеви

Александра се фотографираше и со своето момче Иван Проданов.

Семејството Заеви Семејството Заеви

Зетот на свадбата беше од семејството Проданови, а Александра им честиташе на младенците и со фотографија.

Семејството Заеви Семејството Заеви

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 5081 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.