ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба

ФОТО: Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра со момчето елегантни на свадба

Зоран Заев со семејството изминатиот викенд се забавуваше на свадба.

Македонскиот премиер со сопругата Зорица и ќерката Александра изгледаа елегантно на фотографиите кои Александра ги сподели на социјалните мрежи.

Семејството Заеви

18-годишната девојка носеше впечатлива сина креација.

Семејството Заеви

Александра се фотографираше и со своето момче Иван Проданов.

Семејството Заеви Семејството Заеви

Зетот на свадбата беше од семејството Проданови, а Александра им честиташе на младенците и со фотографија.

Семејството Заеви Семејството Заеви

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18482 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?