ФОТО: Ева Заева и Душко Чифлиганец весели и елегантни на свадба кај пријатели
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Ева Заева и Душко Чифлиганец весели и елегантни на свадба кај пријатели

ФОТО: Ева Заева и Душко Чифлиганец весели и елегантни на свадба кај пријатели

Ева Заева и Душко Чифлиганец се забавуваа на свадба кај пријатели. 19-годишната внука на премиерот Зоран Заев и заменик генералниот директор на Адора инженеринг изгледаа елегантно и среќно на фотографиите кои ги споделија на Instagram.

Убавата девојка носеше долг фустан со впечатлив делаљ на половината.

Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец
Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец Ева Заева и Душко Чифлиганец

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6843 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“