ФОТО: Бугарка создава хулахопки кои прават илузија на тетоважи на женските нозе
Почетна » Новости » Занимливости » ФОТО: Бугарка создава хулахопки кои прават илузија на тетоважи на женските нозе

ФОТО: Бугарка создава хулахопки кои прават илузија на тетоважи на женските нозе

Доколку сакате да имате тетоважа на вашите нозе која ќе можете да ја „отстраните“ кога и да посакате, овие хулахопки се измислени за вас.

Рачно декорирани со забавни мотиви, хулахопките „TATUL“ се во боја на кожата и создаваат илузија како да имате вистинска тетоважа.

Бугарката Силвана Илиева е личноста која стои зад овие оригинални модни додатоци. Хулахопките се продаваат на нејзината продавница на Etsy.

Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки Хулахопки

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4937 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.