Фотографијата која го насмеа светот: морски фото-натрапник
Почетна » Новости » Занимливости » Фотографијата која го насмеа светот: морски фото-натрапник

Фотографијата која го насмеа светот: морски фото-натрапник

Фотографијата на која раја позира со три исплашени жени стана вистински интернет хит. Виралната фотографија беше објавена на сајтот Reddit и веднаш стекна светска популарност.

Раја со три жени

Невообичаениот фото-натрапник очигледно стои благодарение на маж, чија глава ѕирка на фотографијата, но во секој случај целата ситуација изгледа доста смешно.

Иако не се знае со сигурност, се смета дека фотографијата е направена на Кајманските острови.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9638 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.