Труднички блесок: Војвотката Меган насмеана до уши покрај принцот Хари по објавувањето на веста за бременоста
Почетна » Новости » Занимливости » Труднички блесок: Војвотката Меган насмеана до уши покрај принцот Хари по објавувањето на веста за бременоста

Труднички блесок: Војвотката Меган насмеана до уши покрај принцот Хари по објавувањето на веста за бременоста

Меган Маркл и принцот Хари не можат да ја сокријат радоста што ќе станат родители. Кралскиот пар бликаше од среќа кога се појави за првпат на официјален настан по објавувањето на веста за бременоста.

37-годишната војвотка и 34-годишниот принц го разгледуваа Сиднеј и се сретнаа со бројни свои обожаватели за време на нивната прва официјална посета на Австралија како брачен пар.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Шармантната сопруга на принцот Хари блескаше во минималистички бел фустан од Карен Џи, додека на моменти ѝ се познаваше малото трудничко стомаче.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Во својот стајлинг, Меган додаде обетки и белегзија од принцезата Дијана и бежови салонки и мантил.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Меган и Хари го добија првиот подарок за бебенцето од генералниот гувернер Питер Косгроув и неговата сопруга Лин. Тие добија слатки Ugg чизмички и плишена играчка кенгур.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Хари се сретна и ѝ подари прегратка на својата долгогодишна обожавателка Дафни, а потоа ја покани и Меган да се запознае со неа.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Хари и ДафниХари и Дафни во 2015 година Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Подоцна, Меган ги замени високите потпетици со црни балетанки.

Меган Маркл и принцот Хари во Австралија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18295 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?