Тажно: Моментот на експлозијата во Бејрут уловен во свадбено видео додека невестата позира во венчаница
Почетна » Новости » Занимливости » Тажно: Моментот на експлозијата во Бејрут уловен во свадбено видео додека невестата позира во венчаница

Тажно: Моментот на експлозијата во Бејрут уловен во свадбено видео додека невестата позира во венчаница

Моментот на страотната експлозија во Бејрут беше овековечен во свадбено видео кое деновиве буквално го обиколи светот.

Во тажниот видеозапис, невеста позира во својата венчаница, а по неколку секунди се слуша силната експлозија.

Насмевката од лицето на невестата исчезнува и најсреќниот ден од нејзиниот живот се претвора во кошмар. На крајот од видеото, сите присутни бегаат, не знаејќи што точно се случува.

ВИДЕО

Фотосесијата се одвивала на нешто повеќе од 1 километар од пристаништето каде настана експлозијата. За среќа, и невестата и фотографот не се повредени.

Posted by Mahmoud Nakib on Tuesday, August 4, 2020
Свадбено видео, експлозија Свадбено видео, експлозија Свадбено видео, експлозија Свадбено видео, експлозија Свадбено видео, експлозија Свадбено видео, експлозија

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.