Совршениот маж за жената со 300 оргазми дневно
Почетна » Новости » Занимливости » Совршениот маж за жената со 300 оргазми дневно

Совршениот маж за жената со 300 оргазми дневно

Мишел и ЕндруПарот кој има секс 10 пати дневно.

Мишел Томпсон, жената која може да достигне 300 оргазми дневно, го најде мажот кој може да го задоволи нејзиниот неуморен апетит за секс.

Таа е во врска со својот сосед Ендру Кар веќе 6 месеци и имаат план да започнат да живеат заедно.

„Ендру го промени мојот живот. Повеќе не барам лек за моите оргазми – го најдов“ – изјави Мишел која има синдром на постојана сексуална возбуденост.

Самохраната мајка пред да го запознае Ендру била многу разочарана, затоа што многу партнери ја напуштале точно поради нејзината состојба. Еден од нејзините бивши ја напуштил со зборовите – „јас сум маж, а не машина“.

„Знам дека сум среќна што можам да имам толку многу оргазми, кога некои жени не можат да имаат ниту еден. Но, таа болест ми го уништи љубовниот живот“ – откри највозбудената жена на светот.

Сега Мишел се радува на издржливоста на нејзиниот сосед, со кого имаат секс по 10 пати на ден.

„Долго време барав некој како Ендру и сега кога го најдов се чувствувам како да сум во рајот“ – призна Мишел.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3909 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.