Слатки спомени: Мајка се облекува складно со двете мали ќерки, документирајќи го нивното растење
Почетна » Новости » Занимливости » Слатки спомени: Мајка се облекува складно со двете мали ќерки, документирајќи го нивното растење

Слатки спомени: Мајка се облекува складно со двете мали ќерки, документирајќи го нивното растење

Мајка создава интересни фотографии со двете мали ќерки, облекувајќи се во складни модни комбинации со нив.

Мишел Ну секојдневно привлекува нови обожаватели на Instagram со неодоливите стилски приказни со ќерките Кенеди и Џејла. Профилот nhutella_ на 30-годишната Американка на забавен начин го документира растењето на двете девојчиња.

Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну Мишел Ну

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6809 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“